top of page

יוליה שלום רב, 

ברצוננו להודות לך על השיטה ועל הטיפים, כבר מזמן רצינו לעשות שינויים בהרגלי השינה , אך היה חסר לנו הידע וגם הפוש שקבלנו ממך .

הילדה כבר לא ישנה במיטתנו אלא נרדמת בעצמה במיטתה , שזה כבר שינוי ענק ומצויין לכולם, היא נשכבת בשעה מוקדמת ודי מסודרת וזה מאפשר יותר זמן לנו ולמנוחה,

בלילה כמעט ואין יקיצות אלא אם היא חולה וסובלת מאף סתום או משהו כזה וזה מפריע לה לישון.

הפרדנו את ההנקה מהשינה, אני מניקה לפני האמבטיה ותמיד בסלון ולכן אין תלות בלילה מה שמאוד מקל עלי.

את האמת לא הצלחתי להפריד את ההנקה מהבוקר כשהיא קמה והיא גם דורשת לאחר שאני אוספת אותה מהגן , אך תמיד ההנקה בסלון והיא לא נרדמת עלי.

בכל אופן שוב המון תודה לך , בזכות השיטה והנחישות וההתמדה שלנו הצלחנו לדעתי די יפה לשנות הרגלי שינה ולהטיב עם כל המשפחה, במידה ויהיו לי שאלות בעתיד אשמח להיות איתך בקשר :)

לילה טוב, אירה 4/5/2019

היי יוליה, מה שלומך?

רציתי לעדכן שאחרי למעלה מ 10 ימים לאחר שהתחלנו את התהליך, מיה ישנה לילות רצופים בין 9-12 שעות ונרדמת עצמאית, לרוב ללא בכי ואם כן הוא קצר ועם מעט התערבויות מצידנו. אנחנו מאוד מרוצים, החיים שלנו השתנו והשתפרו לטובה וגם מאיה רגועה יותר במהלך היום ואפילו מסכימה לינוק ממני (מה שכבר לא הסכימה בתקופה האחרונה) וזה ללא ספק בהשפעה ישירה מהתהליך שעשינו עמה. תודה רבה על הכל! בהחלט נמליץ עלייך:-) שרון ויוסי אריאל הורים למיה בת 8 חודשים. אפריל 2016

היי יוליה מה שלומך ?

יום שישי האחרון היינו בתהליך כבר 3 שבועות .. רצינו להודות לך על ההדרכה הראשונית והיום יומית , אנחנו מרגישים שאיכות החיים שלנו השתנה מאוד ולטובה. אנחנו יותר רגועים , יש לנו זמן יותר לזוגיות שלנו ובכלל האווירה הרבה יותר טובה בבית כי אנחנו ישנים יותר טוב -שלושתנו. אני מודה שבהתחלה -עוד לפני שהגעתי אלייך היו לי ספקות לגבי השינוי שיהיה - כי המצב שלנו היה ממש קיצוני מעכשיו.. אבל באמת שהופתעתי לטובה ובאמת יישמנו את התהליך בדיוק כמו שהדרכת ויש תוצאות -הילד ישן לילה שלם ויש התעוררויות של בכי קטן אך חוזר לישון לבד - מה שלפני בחיים לא היה ..אפילו בשבוע האחרון אין כמעט בכי בתחילת ההשכבה .. אנחנו מאוד מאושרים עכשיו שהתהלך הצליח. אני מודעת לזה שאולי בעתיד יהיו רגרסיות אך יש לנו כרגע את כל הכלים בשביל לבצע את התהליך ואני מאמינה שנדע אייך להתנהל..

תודה על הכל מירב, אמא לינאי בן 4 חודשים

היי יוליה,

תודה על כל העידוד, אני מרגישה שיפור, וגם היום מתחיל להסתדר. וגם אני מרגישה שאני יכולה יותר להבין את הבכי שלו ולדעת מה הוא צריך ( אוכל, עייף, וכו׳). אנחנו מרגישים שהשתנו לנו החיים בצורה מדהימה. את עוזרת לנו מכל ההיבטים, גם האוכל והפליטות מסתדרים ממש. איילון פולט הרבה פחות. יש לו הרבה סבלנות כשהוא ער. והוא יותר רגוע ונינוח. אנחנו לא הולכים על קצות האצבעות ומפחדים שיתעורר. אנחנו לא לחוצים שישן , כי יש לנו דרך שאנחנו דבקים בה (וזה מוריד ממנו את הלחץ שלנו, ובטוח שעוזר לו לישון). ואני יכולה לעשות תוכניות בערב, ולצאת בראש שקט.

מאושרים מהשינוי. רונית ולביא, הורים ללביא המתוק בן חצי שנה

יוליה יקרה,

פנינו אליך בעקבות המלצה של רופאת ילדים שלנו, הינו מיואשים ולא ידענו מה לעשות. התינוקת שלנו שהיום כבר בת 9 חודשים פשוט סירבה לישון במיטה שלה. היא ישנה או בעגלה או במיטה עם אימא והמצב החל להתדרדר לכדי התעוררות כל חצי שעה ואפילו כל רבע שעה עם דרישה לחלב אם. לא ישנתי בלילה במשך 8 חודשים. השינה שלי הסתכמה ל 2-3 שעות בלילה ולפעמים שעה – שעתיים בצהריים, הייתי במצב פיזי ונפשי מאוד קשה עקב חוסר שינה תמידי .גייסתי אימא שלי לעזרה כי בגלל חוסר שינה לא יכולתי לפעמים לתפקד. את פשוט הצלת אותי, בהתחלה לא האמנתי שהשיטה תעבוד, אבל זה עבד ב 100%, היא ישנה במיטה שלה ולא מתעוררת , אני רגועה הילדה הגדולה גם מקבלת תשומת לב מאימא שפויה ,השקט והשלווה חזרו לבית שלנו ואיכות החיים שלנו השתפרה מאוד. אנחנו רוצים להודות לך מכל הלב תמשיכי בעבודתך בלעזור לעוד משפחות מיואשות.

מיכאלה התינוקת , נטלי , אימא-שלי ואבא -יובל 13/8/15

יוליה יקרה,

כשפנינו אלייך, בתנו, בת ה-9 חודשים, נהגה להרדם בידיים או תוך ליטוף תמידי, היתה מתעוררת מידי שעתיים בלילות, ואנחנו התהלכנו עייפים ומתוסכלים.

הפניה אלייך נעשתה מתוך אותו תסכול, אך ללא אמונה אמיתית, שמשהו עשוי להשתנות אצלינו לטובה. חייכתי לעצמי כשאמרת שתוך כמה ימים תרדם בכוחות עצמה ותישן לילה רצוף. יחד עם זאת, הבטחנו לעצמנו לנהוג בדיוק על פי הנחיותייך. ואכן, בדיוק כמו שאמרת, תוך 4 ימים ישנה לילה רצוף! התעוררנו בבוקר המומים, אך בטוחים שזו עייפות מצטברת מהתעקשויות הלילות הקודמים. הפתעתנו היתה רבה כשמנהגה זה של בתנו העקשנית, חזר על עצמו.

אנחנו כבר שלושה שבועות בתוך התהליך והחיים שלנו השתנו מקצה לקצה. לא עוד התעוררויות ליליות, לא עוד כעס, תסכול ומריבות. פשוט שינה נינוחה ונפלאה.

ועל כך, יוליה, אנחנו רוצים להודות לך וגם על העובדה שבכל שלושת השבועות האחרונים, היית שם בשבילנו והתעקשת לקבל עדכון על דפוס השינה, גם כשאנחנו חשבנו שאנחנו כבר שולטים במצב. יומיום דאגת להביע דעתך, לתת עצה ולענות בפירוט לכל שאלה. היום אנחנו מבינים, שאין שאלה, את יודעת בדיוק על מה את מדברת, ועצותייך פועלות כמו קסם. הרבה תודה על חזרה לשגרה נעימה! משפחת גל 

21/01/2015

יוליה היקרה!

הגעתי אליך לפני כחודש מבלי שום תקווה!

בעלי צחק ממני שאני מתעסקת בשטויות, וכל פעם אמר הילד ישן כשיגדל!!! הורים שלי לא האמינו.....וכל פעם שכנעו אותי שלא ללכת כי זה לא ייתן כלום וחבל על הכסף. אני בעצמי לא האמנתי שזה יעזור טל ילד שלא לוקח מוצץ והיה לו מאוד קשה להירדם. ההירדמות הייתה תלויה אך ורק באכילת מטרנה. טל היה מתעורר בלילה מינימום 3 פעמים!!! ונרדם אך ורק עם מטרנה. כמו כן לא היה מוכן לישון במיטה שלו. כל פעם שהייתי מעבירה אותו למיטתו היה מתעורר ושוב מחדש.... סיוט.... לא תפקדתי בעבודה, רבתי עם בעלי – הייתי כל הזמן עייפה ועצבנית חיפשתי ארוכות באינטרנט ונתקלתי באתר שלך , כך שהגעת אליך במקרה לגמרה!!!! התלבטתי מס' שבועות עד שהרמתי טלפון וקבעתי פגישה. התחלנו בתהליך – תוך שבוע ימים בלבד!!!! גל נרדם לבד, ישן לילה רצוף 10 שעות במיטתו!!!!!! זה לא יאומן – חיוך חזר על פני כולנו! זוגיות שלי השתפרה פלאים! יוליה, אין מילים בפי לתאר לאיזה שינוי גרמת בבית! המון המון תודה !!!

אלינה , אמא של טל בין שנה וחודש 15/12/2014

בוקר טוב ושבוע מקסים יוליה יקרה, מה שלומך?

אני בעצמי לא מאמינה שישנתי 7 שעות (לא רצוף בגלל שאיבת חלב באמצע). מאז הלידה לא ישנתי ככה.. הילה התעוררה לפני כשעה ועומר – עדיין ישן. מי היה מאמין ?? הקטנצ'יק הזה היה מתעורר כל שעה וחצי שעתיים ורצה לינוק ישן כבר יותר מ 10 שעות רצוף ולא התעורר אפילו פעם אחת (קישטא מרפי:) אז מי מדהים?? הקטנים שלי? את? או גם וגם?!!! ובנתיים רוצה להגיד המון תודה איך בשעה וחצי של ייעוץ איתך שינית לי את החיים!! שבוע מקסים, לפחות כמוך :) נשיקות דורית, אמא של הילה ועומר תאומים בני חצי שנה ומצטרף אבא יונתן

bottom of page